Dopravci

Už jste si k nám nechali poslat balíček? Pokud ano, tak honem k nám!

A pokud ne, tak využijte služby naší Zásilkovny a PPL Parcelshopu! Balíček Vám rádi pohlídáme a s úsměvem vydáme!

Od června 2022 též poskytujeme službu jako DHL ServicePoint, kdy vám můžeme pomoci v zaslání balíku DHL express do zahraničí. Stačí když k nám přijdete s balíčkem (nemusí být úplně zabalený, stejně musíme zkontrolovat obsah z hlediska povoleného obsahu), my s vámi vyplníme odesílací údaje (musíte znát doručovací adresu) a zabalíme ho do standardizované DHL krabice (požadavek DHL) a dál už balík letí do zahraničí. Ceník takové pošty je trochu dražší, tak s tím počítejte.

Cenu DHL zásilky můžete zjistit zde: DHL SERVICEPOINT | Expresní balík do zahraničí, online kalkulace přepravy

 

 

 

Ohledně Zásilkovny: řidič běžně přijíždí mezi 9. a 10. hodinou dopolední, v tu dobu přiváží ten den doručované zásilky a zároveň si odváží zásilky do té doby podané. Další zásilky od nás mohou odejít zas až další den v podobnou dobu. 

PPL: ráno řidič přiváží zásilky určené přímo na PPL Parcel Shop, ostatní zásilky se k nám dostanou od dalších řidičů, kteří je ten den neudají na určenou adresu, protože například nezastihli adresáta. Průběžně tedy dováží zásilky k nám na parcelshop, a to mohou až do 17. hodiny, kdy náš obchod zavírá. Zároveň si někteří vyzvedávají zásilky u nás podané a sváží je na depo. Takže zásilky PPL od nás odchází běžně až do 14. - 15. hodiny, kdy k nám dojede poslední z řidičů. Později už to není běžné, to nastává až ve vrcholné předvánoční době, kdy toho mají řidiči moc a zdrží se tedy do pozdějších hodin.


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).